Kiekvienos padangos pristatymo laikas nurodomas prie padangos informacijos. Daugumą padangų turime vietoje ir galite atsiimti tą pačią dieną.

Susisiekite su mumis ir mūsų vadybininkai Jus pakonsultuos ir padės išsirinkti tinkamiausią variantą. 

Taip. Galite įsigyti bet kokį kiekį padangų ar ratlankių. Retais atvejais (esant mažam likučiui ir pan.) kyla tiekimo problemų, tačiau mūsų vadybininkai informuos apie jas ir pasistengs jas išspręsti.

Ne, registracija nėra būtina.

Kai tik kurjeris mums patvirtins, kad Jus jau gavote užsakytas prekes. Dažniausiai sekančią darbo dieną po prekių pristatymo.

Tokiu atveju prašome kuo skubiau susisiekti su mumis telefonu ar elektroniniu paštu.

XL – sustiprinta padanga. Kiekvienas padangų matmuo turi savo standartinį apkrovos indeksą. Jei konkrečios padangos apkrovos indeksas didesnis nei standartinis, tokia padanga žymima raidėmis XL (rečiau RF, EXL, RFD). Sustiprintos padangos gali atlaikyti didesnį svorį, oro slėgį, jos yra atsparesnės mechaniniams pažeidimams, tačiau yra triukšmingesnės, sunkesnės, mažiau komfortiškos.

Taip, visos mūsų parduotuvėje parduodamos padangos yra naujos.

M+S – žymimos padidinto pravažumo padangos (Mud+Snow). Dažnai šis žymėjimas klaidingai vertinamas kaip universalių padangų požymis, nes teisės aktai leidžia naudoti tokias padangas žiema neatsižvelgiant į sezoniškumą. Tačiau ši teisinė spraga kartais prasilenkia su gamintojų rekomendacijomis. Juo žymimos dauguma žieminių padangų net ir dygliuotos, kuriomis vasara važinėti draudžia kelių eismo taisyklės. Universalios padangos kuriomis galima važinėti visus metus ne visuomet turi šį žymėjimą. Ir žinoma, kad vasarinės padangos su šiuo užrašu nėra saugios važiuoti šaltuoju metu laiku

Ne, deja tokių paslaugų neteikiame.

Taip, kainos yra galutinės ir jau su nurodytu pridėtiniu vertės mokesčiu (PVM).

Padangoms yra suteikiama garantija nuo gamyklinio broko visam laikui. Dėl platesnės informacijos teiraukitės nurodytais kontaktais.

Platesnė informacija apie garantijas

What are you looking for in Partdo?