Kokybiškų prekių grąžinimas

Pirkėjas turi teisę, per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo Pirkėjui dienos atsisakyti prekės, jei ji nebuvo montuota, naudojama, sugadinta, ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė, tai yra prekės išvaizdai buvo padaryti tik tokie pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti Pirkėjas.

Pirkėjas pageidaujantis grąžinti prekes gali kreiptis elektroniniu paštu: info@padangospro.lt, nurodyti prekę, grąžinamų prekių kiekį ir užsakymo numerį. Arba pagal susitarimą pristatyti prekes į pardavėjo sandėlį ir pateikti prekės įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą – faktūrą, kvitą arba jo kopiją).

Gavęs grąžintą prekę ir įvertinęs jos kokybę, Pardavėjas per 14 dienų nuo prekės grąžinimo, grąžina pirkėjui pinigus už prekę.

Teisė, nenurodant priežasties per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti nuotolinės sutarties, juridiniams asmenims (verslininkams) nėra taikoma.

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. Nr. 697 nutarimu patvirtintų “Mažmeninės prekybos taisyklių” 2014 m. liepos 27 d. redakcija.

 

Iškilus papildomiems klausimams kreipkitės:

El. Paštu: info@padangospro.lt

Tel. Nr. +370 622 03593

What are you looking for in Partdo?